Produkte Zulassung Zulassung ETA-18/0163
Zulassung ETA-18/0163 (E-Book (PDF-Datei))
KVT staples type A d = 1,5 mm, Typ B d = 1,8 mm and Typ C d = 2,0 mm galvanized or made of stainless steel with resin coating. Dowel-type fasteners with resin coating